Büyük Eczacı Mitingi’ne Gidiyoruz…


Değerli meslektaşlarımız,

27 Kasım 2022 Pazar günü gerçekleşecek olan “Büyük Eczacı Miting” için kayıtlar devam ediyor, şu ana kadar çok sayıda meslektaşımız, eczane çalışanlarımız ve eczacılık fakültesi öğrencileri isimlerini yazdırdılar.

 Birlikteliğimizin en önemli gücümüz olduğunu bir kez daha gösteren ve mitingde  İzmir Eczacı Odasını birlikte temsil edeceğimiz siz değerli meslektaşımıza teşekkür ediyoruz.

Mevcut kayıtlara göre listeler oluşturulmaya başlanılmış olup, her otobüse en az 1 sorumlu ve 1 yardımcı atanmıştır. Otobüs sorumluları tarafından her otobüs için ayrı bir whatsapp haberleşme grubu oluşturulmaktır.

26 Kasım 2022Cumartesi gecesi gerçekleşecek yolculuk planımız otobüs sorumlusu arkadaşlarımız tarafından sizlere aktarılacaktır.

Her otobüs sorumluların ve oda yönetimlerinin de içerisinde olduğu whatsapp grupları ile bilgilendirmeler yapılacak ve sürekli iletişim sağlanacaktır.

Gidişte kahvaltı kumanyaları dağıtılacak, dönüşte ise Afyonkarahisar’da akşam yemeği molası

vereceğiz.

Otobüslerde çay-kahve-su servisi verilecek olup ayrıca Miting alanında birçok noktadan da su dağıtımı yapılacaktır.

Mitinge gidiş-dönüş ve molalardaki yemekler ücretsiz olup, odamızca karşılanacaktır.

Mitingin 27 Kasım 2022 Pazar günü saat 13:00-17:00 arası gerçekleşmesi için TEB tarafından Ankara Valiliğinden gerekli izin alınmıştır.

Ankara’da ilk buluşma noktamız GÖLBAŞI mevkiinde bizleri Türk Eczacıları Birliği yetkilileri  karşılayacak ve  tüm katılımcılara;

Miting materyali olarak;

•Şapka, Miting Önlüğü, Düdük ve Yağmurluk

Yiyecek desteği olarak;

• Soğuk Sandviç, Top kek, Meyve Suyu, Elma

 ve ayrıca Akşam Yemeği  kumanyası dağıtılacaktır.

Miting alanında seyyar tuvaletler bulunacak ancak Gölbaşı'nda bekleme süresi belli olmadığı için buluşma noktasına gelmeden kısa süre önce ihtiyaç molası verilecektir.

Miting alanına geçiş otobüs ile yaklaşık 25-30 dakika sürecektir.

Otobüs sayısı ve hareket planının eksiksiz hazırlanabilmesi için isimlerinizi 25 Kasım 2022 Cuma akşamına kadar 441 33 80 no’lu telefondan Hande Hanım’a yazdırmanız gerekmektedir.

Bilgilerinize önemle rica olunur.

 

İzmir Eczacı Odası