BÜYÜK ECZACI MİTİNGİNE GİDİYORUZ...


Değerli meslektaşımız,

27 Kasım 2022 Pazar günü Ankara’da gerçekleşecek olan, ‘Büyük Eczacı Mitingi’ için tüm hazırlıklarımızı tamamladık.

Buna göre;

26 Kasım Cumartesi akşamı saat 23.00’da Fahrettin Altay (Terminal taksi durağı) meydanı, Üçyol metro, Karşıyaka Beşikçioğlu camisinin (yasemin cafe) önünden ve EÜ hastanesinin önünden servisler kalkacak.

Toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile gelen meslektaşlarımız ile Bornova’da Turkcell binasının( eski Bauhaus) önünde buluşacağız. Daha sonra isimlerimizin yer aldığı otobüslerde  yerlerimizi alacak ve saat 24’de EÜ Hastanesi önünden geçerek yola çıkacağız.

Ankara’ya gidiş yolculuğunda,  Afyon’da ihtiyaç molası verecek ve daha sonra sizler için hazırladığımız ikramlar ile otobüste kahvaltımızı yapacağız.

Sabah saat 08:00 civarında Gölbaşındaki buluşma noktasında TEB yetkilileri ile bir araya gelerek miting önlüğü, şapka, kumanya ve yağmurluklarımızı teslim alacağız. Devamında otobüslerimizi park ettikten sonra topluca mitingimizi gerçekleştirerek ve dönüş yoluna geçeceğiz.

Dönüş yolculuğumuzda, Afyon Kolaylı tesislerinde odamızın ikramı olan akşam yemeğini alıp, İzmir’e döneceğiz.

Otobüs numaraları ve kimin hangi otobüste yolculuk yapacağı miting komitemizce belirlenmiş olup, detaylı bilgiler otobüs sorumluları tarafından oluşturulan Whatsapp grupları aracılığı ile sizlere iletilecektir.

Mesleğimize sahip çıkan ve  hak arama mücadelemizde yer alan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz…

 

İZMİR ECZACI ODASI YÖNETİM KURULU