İBB Başkanı Sn. Tunç Soyer'i makamında ziyaret ettik


Oda başkanımız Ecz. Tuncay Sayılkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer'i makamında ziyaret etti. Mesleğimiz ile ilgili taleplerin dile getirildiği görüşmede; standart tabelalar için eczanelere vergi muafiyeti sağlanmasını, ilçe belediyeleri ile mutabakata varılan eczane destek elemanı yetiştirme projesi ile ilgili işbirliği dileğimiz gündeme getirildi.

İzmir'deki tüm eczanelerce toplanacak atık ilaçların yapımı devam eden Büyükşehir Belediyesi tesislerinde ücretsiz imha edilebilmesini için gerekli ön görüşmenin sağlandığı ziyarette Oda başkanımız Ecz.Tuncay Sayılkan “Orman yangınları sonrasında güzel İzmir'in yeniden ağaçlandırılması için her türlü kampanyada meslektaşlarım ile birlikte görev almaya hazırız” dedi. Taleplerimizin olumlu yanıt bulduğu görüşmede İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer, çalışmaların hızla hayata geçeceğini ifade etti.

Resimleri daha büyük görüntülemek için üzerine tıklayınız...


BAŞKANDAN - Ecz.Tuncay Sayılkan

BAŞKANDAN

BİRLİKTE BAŞARIYORUZ…

Bilindiği gibi 28 Eylül 2019 Cumartesi günü oda genel kurulumuz ve 29 Eylül 2019 Pazar günü de seçimlerimiz var. Önceki dönemlerde olduğu gibi ik...

27.09.2019 tümü

YENİ WEB SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ?


  • Odamızda Bugün Doğanlar
  • TEB ARTI SİGORTA
  • SAĞLIĞINIZA DAİR NE VARSA

Sosyal Medya Hesaplarımız