İDEAL ECZANE TASARIMI ONLİNE EĞİTİM PROGRAMI


Lokman Hekim Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde ve Sürekli Eğitim Merkezi (LHÜSEM) işbirliğinde 8-9 Ocak 2022 tarihlerinde online olarak düzenlenecek olan 'İdeal Eczane Tasarımı' başlıklı toplantımıza ait duyuru görseli ekte sunulmuştur. Program ilerleyen tarihlerde web sayfamızda yayınlanacaktır. 

 

Eczanelerimizde sunulan danışmanlık hizmetlerine doğrudan etkisi olabilecek son derece önemli bir konu ile ülkemizin dört yanındaki eczacılarımızı çevrimiçi platformda bir araya getirmek  niyetindeyiz.

 

Eczacılık Mesleğinde fark yaratan, danışmanlık hizmetlerine farklı bakış açıları kazandıran eczacılarımızın ve eczane hizmetlerinde yenilikçi çözümler üreten uzmanlarımızın katkılarıyla, eczacılarımıza ve eczacılık camiasının paydaşlarına özel bir program planlanmaktadır.

 

Bu yenilikçi eğitim programımızın;


- Yeni mezun Eczacılarımız, 

- Yer değişikliği nedeniyle yeni bir Eczane tasarımına ihtiyacı olan Eczacılarımız, 

- Eczanesinde tadilat yaparak, danışmanlık hizmetlerinde fark yaratmak isteyen meslektaşlarımız ve bu alt başlıklara ilave olarak 

- Eczanelerine pratik ve küçük dokunuşlar ile faydalı çözümler yaratmak isteyen Eczacılarımız için kaçırılmayacak içeriklere sahip olduğunu belirtiriz.

 

Ücretsiz olarak düzenlenecek olan bu etkinliğimizin Eczacı Odamız bünyesindeki meslektaşlarımıza duyurulabilmesi hususunda gereğini saygılarımla rica ederim.

 

Prof. Dr. Belma Gümüşel

LHÜ Eczacılık Fakültesi Dekanı ve LHÜSEM Müdürü

İDEAL ECZANE TASARIMI ONLİNE EĞİTİM PROGRAMI