Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Sevgi, Saygı, Özlem ve Rahmetle Anıyoruz


Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü

Sevgi, Saygı, Özlem ve Rahmetle Anıyoruz

10 Kasım, kalplerde ve zihinlerde her geçen yıl artan eksikliğin ve hasretin tarihidir. Bir ülkenin kaderini tüm dünyaya örnek olacak şekilde değiştiren, attığı adımlarla yıllar sonra bile gencinden yaşlısına bir millete ışık olan liderin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tarihidir.

Koyduğu ilkelerin, hayata geçirdiği inkılapların değerini ve sarsılmaz gerekliliğini anladığımız ve gördüğümüz her geçen gün, O’nun liderliğine, ileri görüşlülüğüne olan saygımız ve hayranlığımız katlanıyor.

Türk Eczacılar Birliği olarak; 81 yıldır doldurulamayan hasretimizi ve boşluğumuzu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına daha fazla sahip çıkarak, gösterdiği yolda daha da ileri giderek hafifletmeye çalışacağımıza olan kararlılığımızı bir kez daha yineliyoruz. Adının, hatırasının ve fikirlerinin ilelebet yaşayacağına olan inancımızla Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ


BAŞKANDAN - Ecz.Tuncay Sayılkan

BAŞKANDAN

BİRLİKTE BAŞARIYORUZ…

Bilindiği gibi 28 Eylül 2019 Cumartesi günü oda genel kurulumuz ve 29 Eylül 2019 Pazar günü de seçimlerimiz var. Önceki dönemlerde olduğu gibi ik...

27.09.2019 tümü

YENİ WEB SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ?


  • TEB ARTI SİGORTA
  • SAĞLIĞINIZA DAİR NE VARSA

Sosyal Medya Hesaplarımız